Říjen 2010

Koncert Zvonků ve Frankfurtu

14. října 2010 v 10:33 Zvonkyyyyyy
Sranda musí být, to musíte uznat. A tak jsme se bavili i my, sbor Zvonky, když jsme byli letos v Německu. Navštěvovali jsme různá místa, například stadion ve Frankfurtu. Když už jsme tam byli, museli jsme si tam i zazpívat. Diváků přišlo opravdu hodně, asi půl milionu! :D Podívejte se sami!


Ještě dodatek: na úplném konci vypadl zvuk. Má tam být ale toto:
"Pro Sopránek s. r. o. z Frankfurtu."

Pobavte se s námi

14. října 2010 v 10:24 Náš film :-)
Je vám dlouhá chvíle? I já jsem se nudila. A tak jsem zase po čase zabrousila na stránky minifilmů, které jsme natočily se super kámoškama :) Chcete-li se pobavit, či máte chuť kritizovat, máte dobrou příležitost.

Na našich stránkách najdete například Bonusy, ve kterých naleznete vesměs vtipná videa z natáčení, trailery, ale i dodatky, které s filmy nesouvisí, jako je třeba groteska nebo třeba shrnutí našeho přátelství v taktéž veselém videu Together. To jen tak pro přiblížení. Můžete se inspirovat, chcete-li. Každopádně vám přeji příjemnou zábavu. Jo a prosím, zanechte nám v Návštěvní knize svůj názor na naše skopičiny ;) Díky. Vaše Heylottka

Naše stránky naleznete zde: pomsta.char-t.com

Špiónská ovce

2. října 2010 v 22:51 Příběhy všeho druhu
Následující báseň jsem napsala ve chvíli nudy, když jsme byli se sborem na turné ve Švýcarsku :) Jde jen a jen o srandu, takže nečekejte žádné veledílo :) Enjoy.